Kan ik voor de aanleg/herstelling van mijn zwembad terugvallen op het BTW regime van 6%?

Dit is niet mogelijk. Zie hieronder extra verduidelijking:


Zwembaden, sauna’s, aangrezende terrassen, poolhouses

Dat kan nooit tegen 6% btw (KB nr. 20, Bijlage, Tabel A, XXXVIII, §4, 2°) . Dat geldt ook voor de aanleg van een terras dat grenst aan het zwembad en de bouw van een poolhouse.

Let wel voor Buitenterrassen

Dat kan tegen 6% btw gefactureerd worden, op voorwaarde dat uw woning minstens tien jaar oud is en dat het terras aan de woning grenst. Een terras dat achteraan in de tuin aangelegd wordt bv. of dat alleen grenst aan het tuinhuis, kan dus niet tegen 6% gefactureerd worden.

©2020 door Teknica Swimming Pools. Swimming Dreams